+38 (096) 717-83-56

Буріння свердловин в 3 та більше колон

побутове та промислове буріння на Юрський водоносний горизонт

Замовити свердловину

Буріння свердловин в 3
і більше колон

побутове та промислове буріння на Юрський водоносний горизонт

Замовити свердловину

Переваги Юрського водоносного горизонту

Вода відповідає всім вимогам ДСТУ до питної води

Повна ізоляція
від поверхневого забруднення

Воду активно використовують фармацевтичні компанії

На сьогоднішній день, дуже гостро стоїть проблема чистої води. Всі поверхневі води, в тій чи іншій мірі, забруднені діяльністю промисловості, агросектору та побутовою хімією. На жаль, в найближчі роки, поки не видно перспективи до усунення цих проблем. Мало того, ситуація з якістю води, буде тільки погіршуватися.

Юрський водоносний горизонт, дозволить вам і вашим близьким, ще дуже довгий час отримувати якісну воду, завдяки потужній ізоляції Юрського водоносного горизонту від всіх поверхневих вод і діяльності людини.

У Києві та області, цей горизонт залягає на глибинах 160 - 350 метрів і відмінно ізольований від забруднення, більш ніж 90 метровим шаром пісковиків і щільних глин. Води юрського водоносного горизонту, відповідають всім вимогам до питної води, виходячи зі стандартів ДСТУ і реалізуються в харчовій та фармацевтичній промисловості.

Юрський водоносний горизонт, рідко використовується в приватному секторі, через досить високу вартість робот по бурінню, але в тому числі і завдяки цьому факту, вода в Юрському відоносі, ще довгий час буде залишатися ідеальною для побутового використання.

1) Перша колона. 2) Друга колона. 3) Третя колона. 4) Фільтр. 5) Відстійник. 6) Гравійний сальник. 7) Цементація колон

Конструкція свердловини в 3 колони

Конструкція свердловини в 3 і більше колон, в київській області, застосовується для Юрського горизонту, який необхідно правильно ізолювати в тому числі і від Сеноманського водоносного горизонту, який так само є артезіанським. Щоб вода з усіх водоносних пластів, які знаходяться вище, під впливом сили тяжіння, не змогла проникнути по пробуреної шахті, до Юрського горизонту і змішатися з ним, змінюючи його хімічну структуру, простими словами - забруднюючи Юрський горизонт.

Принцип конструкції, схожий на конструкцію свердловини в дві колони, але так як ізолювати необхідно відразу 2 артезіанських горизонту, спочатку ізолюється Сеноманский водоносний горизонт і тільки потім добурюється Юрський горизонт, в який обсаджується третя, або четверта колона.

Конструкція свердловини в 3,4 колони, так само буває двох видів, під потай і на роздільній колоні, з різною комбінацією матеріалів колон. Це пластик, чорний метал, емальований метал, оцинкований метал і нержавіюча сталь.

Ми практикуємо всі види конструкцій, з усіма можливими варіантами матеріалів, але найбільшим попитом, серед наших клієнтів користується конструкція під потай, в першу чергу, завдяки вартості такої конструкції, а так само матеріалів, які можуть прослужити більше 40 років.

Довічна гарантія

на артезіанську свердловину

за умови обслуговування свердловини нашою компанією

Замовити свердловину

Вартість свердловини в 3 і більше колон

Бурова установка:

УРБ 2.5 на базі КАМАЗ чи ЗІЛ

Допоміжна техніка:

Автоцистерна на базі ЗІЛ

ціна від 1800 грн за м/п

Замовити свердловину

Як ми працюєм

1 Вы обираєте послугу і залишаєте заявку.

2 Наш фахівець передзвонює та надає необхідну консультацію

3 Виїжджаємо на місце, уточнюємо всі деталі та укладаємо договір

4 Виконуємо необхідні роботи з буріння (облаштування).

5 Передаєм документацію, та проводимо розрахунок

6 Ви починаєте єксплуатувати свердловину

Якщо Ви хочете безперебійно отримувати якісну воду, можете сміливо довірити виконання бурових робіт, компанії SEWELL

Замовити свердловину