+38 (096) 717-83-56

Буріння артезианських свердловин

в дві колони для побутового та промислового використання

Замовити

Буріння артезианських свердловин

в дві колони для побутового та промислового використання

Замовити свердловину

Переваги артезіанської свердловини

Стабільний хімічний склад води

Відмінний захист води від впливу людини

Завжди хороший дебіт води зі свердловини

Артезіанські водоносні пласти, перекриті потужними крейдяними відкладеннями. За рахунок цих відкладень, вода добре захищена від антропогенного чинника, інакше кажучи від забруднення її людською діяльністю. Артезіанські води, відрізняються гарною якістю, стабільністю хімічного складу, хорошим дебетом і повністю придатні для використання в їжу. Води артезіанських водоносних горизонтів, використовують багато компаній по розливу і доставки води, виробники продуктів харчування і фармацевтичні компанії.


У Києві та Київській області, артезіанські води представлені двома водоносними пластами: Сеноманським та Юрським водоносними горизонтами. Сеноманский розташовується на глибинах від 65 м, до 180м. Юрський водоносний горизонт, розташовується на глибинах від 120 м до 280 м. На жаль, ці водоноси представлені не на всій території київської області і це потрібно враховувати при замовленні свердловини.

1 Перша колона 2 Друга колона 3 Фільтр 4 Відстійник 5 Заглушка 6 Калійна обсипка 7 Цементація колони

Кострукції свердловини в дві колони

Конструкція свердловини у дві колони, застосовується в основному для артезіанських горизонтів, зокрема для Сеноманського водоносного горизонту.
Така конструкція потрібна для того, щоб вода з горизонтів які знаходяться вище артезіанського, не дренажувала, тобто не стікала в пробурену шахту і не змішувалася з артезіанською водою, тому що хімічний склад у цих горизонтів різний.

Якщо коротко, технологія виглядає наступним чином: спочатку буриться шахта під першу колону, трохи не доходячи до потрібного нам водоносного горизонту, обсаджується труба і потім перша колона цементується, шляхом подачі під тиском цементного розчину в затрубний простір. Після застигання розчину, триває буріння безпосередньо артезіанського горизонту, всередині першої колони. І тільки потім опускається фільтр з відстійником, друга колона і за допомогою калійної обсипки, створюється гравійний сальник. Процес досить трудомісткий, витратний за часом і матеріалами.

Є дві основні конструкції свердловин у дві колони, які використовуються на території України. Це конструкція під потай (на зображенні зліва), та конструкція на роздільній колоні (на зображенні праворуч). Крім того, матеріали, які використовуються в свердловині, також можуть бути різними. Це пластик, чорний метал, емальований метал, оцинкований метал, і в найкращому випадку нержавіюча сталь, це найдорожчий але і найбезпечніший варіант свердловини.

Ми практикуємо всі конструкції, у всіх можливих варіантах матеріалів, але в наших замовників, найбільш користується попитом, конструкція під потай, завдяки, в першу чергу, вартості такої конструкції, а також матеріалам, які здатні прослужити до 40-50 років.

ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ

на артезіанську свердловину

за умови обслуговування свердловини нашою компанією

Замовити

Вартість свердловини в дві колони

Бурова установка:

УРБ 2.5 на базі КАМАЗ чи ЗІЛ

Допоміжна техніка:

Автоцистерна на базі ЗІЛ

ціна від 900 грн за м/п

Замовити свердловину

* У вартість буріння входять необхідні матеріали для свердловини, паливо, робота та доставка.

З ким ми працюємо

Приватні будинки і котеджні селища

Офіси та офісні центри

Державні і муніципальні установи

СТО, АЗС та різні підприємства

Як ми працюєм

1 Вы обираєте послугу і залишаєте заявку.

2 Наш фахівець передзвонює та надає необхідну консультацію

3 Виїжджаємо на місце, уточнюємо всі деталі та укладаємо договір

4 Виконуємо необхідні роботи з буріння (облаштування).

5 Передаєм документацію, та проводимо розрахунок

6 Ви починаєте єксплуатувати свердловину

Якщо Ви хочете безперебійно отримувати якісну воду, можете сміливо довірити виконання бурових робіт, компанії SEWELL

Замовити